• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 
Site Menüsü
Takvim
Site Haritası

ÖZGÜVEN-SEN BELEDİYELERDE

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN GÜVENDE OLDUĞUNU HİSSETTİRMEYE DEVAM EDİYOR

    İSTANBUL SULTANGAZİ belediyesi ile ÖZGÜVEN-SEN sendikası arasında yürütülen toplu iş sözlemesi SULTANGAZİ belediyesi başkanı Sayın Av.ABDURRAHMAN DURSUN VE ÖZ GÜVEN-SEN sendikası Genel Başkanı Sayın ÖMER YILMAZ£IN  katılımları ile gerçekleştirilen imza töreni ile mutlu sona ulaştı.

İmza törenine ÖZ GÜVEN-SEN sendikası Genel Başkan yardımcısı MEHMET ALİ SİPAHİ ÖZ GÜVEN SEN- Genel sekreteri HASAN KOÇ ÖZ GÜVEN-SEN İl başkanı HÜSEYİN İPEK şirket yönetim kurul başkanı sayın YILMAZ DURMUŞ belediye çalışanları ve özel güvenlik görevlileri  katılım sağladılar.

ÖZ GÜVEN-SEN sendikası Genel Başkanı ÖMER YILMAZ imza töreninde yaptığı açıklamada. Güvenlikle düşünen güvenlikle düşünen  sendikamız     üklemizin dört bir köşeşinde görev yapan güvenlik görevlilerinin sesi olmanın gayretindedir.

Yapılan bu toplu iş sözleşmesinde önemle üzerinde durduğumuz iş barişı,iş güvencesi ve özel güvenlik görevlilerinin yaşam standardı olmuştur.

Toplı iş sözleşmesi sürecinde katkı ve desteklerinden dolayı tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunar toplu iş sözleşmemizin en başta özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımıza , belediyemize ve sendikamıza hayırlı olmasını dilerim dedi.
535 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret86489
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.26728.3003
Euro9.980910.0209
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Saat