• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 
Site Menüsü
Takvim
Site Haritası

ÖZ GÜVEN SEN' DEN EĞİTİM

.

   Özel güvenlik Ve Koruma İşçileri Sendikası ÖZ GÜVEN SEN den Eğitim Seferberliği

İstanbul ' da İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTGÜVEN A.Ş. başta olmak üzere 21 İilçe Belediyesi ile Kit ler de dahil olöak üzere örgütlü olan Öz Güven Sen Sendikası üyelerine yönelik Mesleki ve Hizmet içi eğitim faaliyetleri ile bir yeniliğie daha imza atarak Savunma ve Güvenlik sendikasının önce ve lider sendikası olduğunu kanıtlayarak sektöre değer katmaya devam ediyor.

16-17 Kasım 2021 tarihlerinde Güngören ve Zeytinburnu İlçe Belediyelerinde görev yapan özel güvenlik görevlisi üyeleri ile gerçekleştirdikleri hizmet içi eğitimlerini 5188 sayılı Özel güvenlik hizmetlerine dair kanun ile ilgili yönetmelikler ve mevzuatlar çerçevesinde İçişileri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Daire Başkanlığından Emekli 1. Sınıf Emnıyet Müdürü Sayın İzzet Tuna ile 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Ali Keskinkılıç tarafından verildi.Güngören ve Zeytinburnu Belediyesi hizmet binası seminer salonlarında 16-17 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen 1. grup eğitim semineri 1. oturumuna İstanbul İl Başkanı Hüseyin İpek ' in sunumu ile başlanarak Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için saygı 1 dakika saygı duruşu ve istiklal marşı okunması ile devam etti.

ÖzGüven Sen Sendikası Genel Başkan yardımcısı Mehmet Ali Sipahi ile yaptığımız görüşmede bu tür eğitimler ile çalışma hayatı ve sendikal süreç içerisinde bir ilki gerçekleştirdiklerini ve Özel Güvenlik sektörümüzde değerli üyelerimizin bu tarz seminerlere katılımın hem kişisel gelişim için hem de kamusal alandaki belediye vb.işyerlerimizdeki çalışan arakadaşlarımızı verdikleri hizmet kalitesini yükseltmesi açısından önemini belirterek bu tür faaliyetlerin devam edeceğini vurguladı.Eğitim sonunda katılımcı özel güvenlik görevlilerine Öz Güven Sen Sendikası Genel Başkanı Sayın Ömer Yılmaz imzalı eğitim sertifikaları Emniyet Müdürleri ve Sendika Yetkilileri tarafından takdim edilerek eğitim programı sona erdi.
82 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret106058
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.505718.5799
Euro18.126818.1995
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Saat