• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 
Site Menüsü
Takvim
Site Haritası
ÖZ GÜVEN-SEN KONYA VE AĞRI HAVALİMANLARINDA
ÖZ GÜVEN-SEN, KONYA VE AĞRI HAVA LİMALARINDA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN SORUNLARINI DİNLEMEYE VE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

  ÖZ GÜVEN-SEN Genel Başkanı Ömer Yılmaz; D.H.M.İ'lerde çalışan Özel Güvenlik Görevlilerinin sıkıntılarını yerinde dinleyerek ÖZ GÜVEN-SEN hakkında bilgiler verdi. Yapılan toplantıların çok sağlıklı ve güzel geçtiğini belirten Yılmaz bu bağlamda Devlet Hava Meydanları İşletmelerinde çalışan tüm Özel Güvenlik görevlilerini ÖZ GÜVEN-SEN'E üye olmaya davet etti.

  Ömer Yılmaz; ÖZ GÜVEN-SEN'İN problem değil çözüm odaklı bir sendika olduğunu, amaçlarının işçinin cebini, aidatını değil gönüllerini kazanmak olduğunu belirtti. Ekonomik sıkıntıların biraz daha çoğaldığı bugünlerde işçinin cebinden 1 TL bile fazla çıkmasının işçilerimizi daha da çok etkilediğini söyledi ve yüksek aidat alan sendikaları aidatları makul seviyelere çekmeleri gerektiğini söyledi.

 Yılmaz, Önümüzde ki günlerde tüm Hava Limanlarını gezip Özel Güvenlik Görevlilerini ziyaret edeceklerini ve sorunlarının çözümü için istişareler yapacaklarını söyledi.

  
1071 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret106061
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.505718.5799
Euro18.126818.1995
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Saat