• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 
Site Menüsü
Takvim
Site Haritası
BAŞKENT GÜVEN DE

ANKARA Büyükşehir Belediyesi, Başkentlilerin huzur içinde, güvenli bir şekilde şehir yaşamlarını sürdürebilmeleri için şehrin bir çok noktasında güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutuyor.

 

  Büyükşehir Belediyesi bünyesinde ki ANFA Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Limited Şirketi, Büyükşehir’e ait yeşil alanalar, eğlence ve rekreasyon alanlarında vatandaşların güvenli bir ortamda sevdikleriyle güzel ve huzurlu bir şekilde vakit geçirebilmesi için tecrübeli kadrolarıyla, 24 saat esasıyla görev yapmaktadırlar.

  ANFA GÜVENLİK BÜNYESİNDE  3,684 PERSONEL Başkent genelinde irili ufaklı 180 park, bahçe ve yeşil alanlar başta olmak üzere barajlar, mezarlıklar, isale hatları, su arıtma tesisleri ve daha bir çok bölgede koruma ve güvenlik faaliyetlerini yürüten ANFA Güvenlik, toplamda 3.684 personel ile hizmet veriyor.

  12 kontrol aracı, 37 devriye ve park içi araç, 26 ATV, 14 scooter, 3 tekne ve 3 bot ile görev yapan ve modern  bir eğitim programına tabi tutulan ANFA Güvenlik Görevlileri, her geçen gün güçlenen teknik altyapısı ile de dikkat çekiyor.

ATLI GÜVENLİK

  ANFA  Güvenlik’in atlı güvenlik personeli deBaşkentlilerin güvenliği için gece gündüz demeden çalışıyor. Büyükşehir Belediyesi’ne ait parklarda güvenlik hizmeti veren ‘’atlı güvenlik’’ personeli, vatandaşların  ve özellikle çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

  Başkent’in güvenliğinde önemli bir role sahip olan ANFA güvenlik görevlileri, olumsuz bir olay ya da suç  teşkil edecek herhangi bir şüpheli durumla karşılaştığında, tehlike arz eden olaylara ilk müdaheleyi yaparak hemen kolluk kuvvetleriyle iletişime geçiyorlar.

  
722 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret106057
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.505718.5799
Euro18.126818.1995
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Saat